Belka
Środa, 19 Czerwca 2019   imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Parkour na Farmie (Gostynin) / Parkour w ogrodzie!

 
Spójrzcie co można zrobić z kawałkiem własnego ogródka i jaką frajdę można sprawić sobie, dzieciakom, rodzinie czy znajomym. Zobaczcie jak spisali się uczestnicy 8 godzinnych (2 dni po 4 godziny) warsztatów Parkour poprowadzonych przez SOS Project z Katowic. Ogromny szacun dzieciakom za ten choreograficzny popis wymyślony w tak krótkim czasie. Dodamy, że dzieciaki nigdy wcześniej nie miały styczności ani z Parkourem ani Freerunningiem. Okażmy im trochę wsparcia ;) Lajkujemy i udostępniamy! Wspieraj rozwój akademii "SOS Project: facebook.com/StreetsOfSilesiaProject Zobacz również kravtrening.pl na Facebooku: facebook.com/kravtrening Operator kamery i montaż: Dawid "Ray" Friebe: Facebook: bit.ly/Fejs-Ray Youtube: bit.ly/Tube-Ray Instagram: bit.ly/Insta-Ray Photoblog: bit.ly/Pbl-Ray

 


Streets Of Silesia Project
 
Data pliku video: 2016-08-18, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gostyniński – powiat zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Gostyninie. W skład powiatu wchodzą gminy: Gostynin, Pacyna, Sanniki i Szczawin Kościelny zajmując powierzchnię 615,56 km².

Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią: Oz gostyniński, rezerwaty przyrody (Dybanka, Dolina Osetnicy i Drzewce) i park krajobrazowy oraz jeziora pojezierza gostynińskiego. Do najsłynniejszych zabytków zaliczane są między innymi: Zamek Gostyniński, Pałac w Ratajach, Zespół dworski z zespołem parkowym w Czarnowie, gotycko-renesansowy kościół parafialny pod wezwaniem św. Stanisława w Luszynie, klasycystyczny zespół pałacowy w Luszynie, neorenesansowy zespół pałacowy w Skrzeszewach oraz ruiny zespołu dworskiego w Modelu.

Powiat gostyniński leży na trasie międzynarodowego szlaku rowerowego EuroVelo R2 łączącego Galway w Irlandii z Moskwą.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 60.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola