Belka
Czwartek, 17 Stycznia 2019   imieniny: Marian, Jan, Antoni
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

POLAM GOSTYNIN - oprawa K-800S

 
Oprawa meblowa typu K-800S - ciekawa odmiana, popularnej w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych belki świetlówkowej. Obecnie spotkać można nowe oprawy K-800, z niedawnej produkcji. Istotną zmianą konstrukcyjną, jest ukryty w tylnej ściance oprawy starter. Ponadto: nowy dławik o mniejszych wymiarach, typowy włącznik kołyskowy i zmodyfikowane oprawki świetlówki z nowymi osłonkami trzonków. ----------------- muzyka: Państwowa Orkiestra PRiTV, Alex Band. ---------------- Film nie ma na celu łamania praw autorskich kompozytorów muzycznych. Ma charakter rozrywkowy i nie jest przedmiotem pozyskiwania przeze mnie jakichkolwiek korzyści majątkowych.

 


ARQbyTontechUNITRA
 
Data pliku video: 2017-04-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gostyniński – powiat zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Gostyninie. W skład powiatu wchodzą gminy: Gostynin, Pacyna, Sanniki i Szczawin Kościelny zajmując powierzchnię 615,56 km².

Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią: Oz gostyniński, rezerwaty przyrody (Dybanka, Dolina Osetnicy i Drzewce) i park krajobrazowy oraz jeziora pojezierza gostynińskiego. Do najsłynniejszych zabytków zaliczane są między innymi: Zamek Gostyniński, Pałac w Ratajach, Zespół dworski z zespołem parkowym w Czarnowie, gotycko-renesansowy kościół parafialny pod wezwaniem św. Stanisława w Luszynie, klasycystyczny zespół pałacowy w Luszynie, neorenesansowy zespół pałacowy w Skrzeszewach oraz ruiny zespołu dworskiego w Modelu.

Powiat gostyniński leży na trasie międzynarodowego szlaku rowerowego EuroVelo R2 łączącego Galway w Irlandii z Moskwą.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 60.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola