Belka
Środa, 19 Czerwca 2019   imieniny: Gerwazy, Protazy, Julianna
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Drugie życie Konesera. Rozrywkowe centrum Pragi w dawnej fabryce wódki! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Data publikacji: 2017-07-11, Data modyfikacji: 2017-07-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Koneser ma być wizytówką Pragi. Wielka inwestycja zachowa historyczny aspekt dzielnicy, ale doda do niego odrobinę nowoczesności. Odnowioną fabrykę, w której będzie tętnić życie towarzyskie, odwiedzimy wiosną 2018.

Pełna treść wiadomości na: gostynin.naszemiasto.pl/artykul/drugie-zycie-konesera-rozrywkowe-centrum-pragi-w-dawnej,4180418,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
gostynin.naszemiasto.pl, Źródło artykułu: gostynin.naszemiasto.pl
 
Komentarze
krzyś   2017-07-23 00:10:05
Rozrywkowy Koneser to całkiem fajna perspektywa bo już się obawiałem że będzie to miejsce dostępne tylko dla wałscicieli mieszkań i biur wewnątrz. Jednak dało się zauważyć od początku prac że aktywnie uczestniczył on w życiu Pragi i często organizował ewenty wewnątrz kwartału. Dziś jestem przekonany że wielu mieszkańców stolicy miło wspominających choćby lepienie pyz z Koneserem z pewnośćią będzie odwiedzać Plac.
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 

Powiat gostyniński – powiat zachodniej części województwa mazowieckiego z siedzibą w Gostyninie. W skład powiatu wchodzą gminy: Gostynin, Pacyna, Sanniki i Szczawin Kościelny zajmując powierzchnię 615,56 km².

Atrakcje przyrodnicze powiatu stanowią: Oz gostyniński, rezerwaty przyrody (Dybanka, Dolina Osetnicy i Drzewce) i park krajobrazowy oraz jeziora pojezierza gostynińskiego. Do najsłynniejszych zabytków zaliczane są między innymi: Zamek Gostyniński, Pałac w Ratajach, Zespół dworski z zespołem parkowym w Czarnowie, gotycko-renesansowy kościół parafialny pod wezwaniem św. Stanisława w Luszynie, klasycystyczny zespół pałacowy w Luszynie, neorenesansowy zespół pałacowy w Skrzeszewach oraz ruiny zespołu dworskiego w Modelu.

Powiat gostyniński leży na trasie międzynarodowego szlaku rowerowego EuroVelo R2 łączącego Galway w Irlandii z Moskwą.

Przez powiat przebiega droga krajowa nr 60.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola